Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - Whetstone: lokalizacja, jak zdobyć

Pozyskanie przedmiotu potrzebnego do mnóstwa receptur.

W trakcie rozgrywki w V Rising będziesz zdobywał dziesiątki różnorakich przedmiotów potrzebnych do rzemiosła. Wśród nich jest także i Whestone, bez którego nie będziesz w stanie rozwijać swojej bazy. Z tej strony dowiesz się gdzie go zdobyć.

Whestone wypada losowo z przeciwników, jednak jest na to niewielka szansa. By temu zaradzić, możesz wybrać się do dowolnego obozu bandytów - oznaczonego jako Bandit Encampment (1) na mapie.

Wewnątrz obozu znajdziesz kilku specjalnych przeciwników, Deadeye (2). Z każdego z nich zawsze pozyskasz przynajmniej jedną sztukę Whestone.

Alternatywnie możesz przeszukać tutejsze skrzynie (3). Wewnątrz także jest duża szansa na ten przedmiot (4) - tutaj jednak może być nawet i pięć sztuk w jednym tylko pojemniku.

Z pojedynczego obozu bandytów możesz uzyskać od 5 do nawet 15 sztuk tego materiału, co powinno wystarczyć ci na kilka pierwszy receptur. Obozy bandytów są rozsiane po całej mapie, więc gdy braknie ci tego przedmiotu, po prostu udaj się do kolejnego.W dalszej części gry będziesz mógł własnoręcznie tworzyć Whestone z innych komponentów.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - skóra, leather: jak zdobyć

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze