Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - trumna: tworzenie punktu zapisu

Jak stworzyć miejsce do odrodzenia się po śmierci.

Śmierć w V Rising jest nieunikniona - czy to z powodu palących płomieni słonecznych czy twojej nieuwagi w walce. By nie musieć potem biec przez pół mapy po swoje przedmioty, możesz zawczasu utworzyć punkt zapisu, w którym się odrodzisz.

By tego dokonać, musisz po prostu wybudować drewnianą trumnę - Wooden Coffin (1). Otwórz menu budowy za pomocą klawisza B i znajdź ten obiekt w zakładce Fundamentals.

Kliknij na niego i ustaw (2) w dowolnym miejscu na twoim terytorium. Uważaj jednak, gdyż drewniana trumna może być ustawiona wyłącznie na zewnątrz - jeśli chcesz postawić ją wewnątrz zamku, musisz wykorzystać jej kamienny wariant.

Po ustawieniu trumny podejdź do niej i wejdź w interakcję, by położyć się spać (3). Poczekaj kilka sekund i się wybudź, po czym twoja postać wyjdzie z trumny i ponownie stanie na ziemi.

Od tego momentu będzie to punkt zapisu dla twojej postaci. Gdy zginie, będziesz mógł wybrać to miejsce jako punkt odrodzenia. Pamiętaj, że nie jest to jednak wymóg - możesz odrodzić postać przy dowolnym teleporcie - w zależności od tego, skąd będziesz miał bliżej do miejsca zgonu.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - naprawa: jak odnawiać narzędzia i broń

Komentarze