Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - skóra, leather: jak zdobyć

Stworzenie Tannery i przeróbka Animal Hide na Leather.

Skóra (Leather) to jeden z przedmiotów, które musisz zdobyć na początku zabawy w V Rising - a o których gra w ogóle w żaden sposób nie mówi. Z tej strony dowiesz się skąd wziąć ten materiał i co będziesz do tego potrzebował.

Do zdobycia skóry musisz wpierw wyeliminować i wypić krew jednego przeciwnika - Keely the Frost Archer (1). Łuczniczka ta jest jednym z celów polowań - jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej mechaniki, zajrzyj na stronę Blood Altar: jak śledzić i lokalizować cele gdzie szczegółowo ją opisujemy.

Gdy się z nią rozprawisz, wróć do swojej bazy, otwórz ekran budowy za pomocą klawisza B i z zakładki Refinement (2) wskaż budynek Tannery (3). Ustaw go potem w dowolnym miejscu i wejdź z nim w interakcję.

W okno Input wrzuć zwierzęce skóry - Animal Hide (4). Zdobędziesz je zabijając jelenie, wilki, łosie czy niedźwiedzie - dowolną zwierzynę w grze. Po krótkiej chwili, w oknie Output, pojawi się skóra, Leather (5). Do wytworzenia jednej skóry potrzebujesz 16 sztuk Animal Hide.

Od tego momentu możesz wytwarzać ten surowiec. Przyda ci się on zaraz na początku rozgrywki, do ulepszenia serca twojej bazy - Castle Heart.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - V Blood: premie za polowanie, jak odblokować

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze