Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - research desk: jak prowadzić badania

Stół do opracowywania nowych technologii.

Na początku rozgrywki w V Rising będziesz miał dostęp do bardzo ograniczonej liczby przedmiotów do wytworzenia. Z pomocą przychodzą jednak badania naukowe, za sprawą których możesz odblokować nowe bronie, pancerze czy przedmioty użytkowe.

By rozpocząć badania potrzebujesz odpowiedniego budynku. W tym celu otwórz ekran budowy za pomocą klawisza B, a następnie przejdź do zakładki Research (1). Tutaj kliknij na Research Desk (2). Do jego wybudowania potrzebujesz:

Gdy już zdobędziesz potrzebne surowce, ustaw budynek w odpowiadającym ci miejscu. Zanim jednak rozpoczniesz badania, potrzebował będziesz jeszcze jednej z ksiąg (3) związanych z nowymi technologiami. Pozyskasz je z ciał pokonanych wrogów.

Wejdź teraz w interakcję z budynkiem. W nowym oknie znajdziesz technologie do zbadania. Tam, gdzie widnieje ikonka (4) oznacza to, że masz księgę, by ją zbadać. Kliknij więc na technologię, a następnie na przycisk Research (5).

W ten sposób odblokujesz technologię i zużyjesz księgę. Możesz także wykorzystać alternatywny sposób. Wykorzystując 50 sztuk papieru, możesz odkryć losową technologię - za sprawą przycisku Discover (6). Jest to bardzo przydatne wtedy, gdy masz olbrzymi nadmiar tego surowca i chcesz po prostu szybciej odblokować nowe rzeczy.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - grinder: budowa, tworzenie stone bricks

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On V Rising

Najnowsze artykuły