Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - leczenie: jak regenerować zdrowie

Sposoby na uzdrawianie postaci.

Utrata zdrowia postaci w V Rising kończy się bolesną śmiercią. Konsekwencje zależą oczywiście od serwera, na którym grasz, jednak zawsze czeka cię przynajmniej wycieczka po upuszczony sprzęt. By temu zaradzić możesz jednak regenerować zdrowie postaci - z tej strony dowiesz się jak to robić.

Zdrowie twojej postaci możesz sprawdzić w dowolnym momencie - to wskaźnik (1) ulokowany nad paskiem skrótów. Wszystkie obrażenia od wrogów, a także ze strony słońca opróżniają go - gdy spadnie do zera, dojdzie do śmierci i odrodzenia bez przedmiotów.

Punkty zdrowia regenerują się automatycznie, jednak proces ten jest bardzo powolny. Możesz go przyspieszyć już na początku rozgrywki. W tym celu otwórz ekwipunek za pomocą klawisza Tab i przełącz się do zakładki Crafting (2). Stąd możesz wytworzyć Vermin Salve (3).

Gdy przedmiot zostanie stworzony, wciśnij po prostu odpowiedni przycisk na pasku (4), by go wykorzystać. Po krótkiej chwili twoja postać zyska efekt regeneracji (5), który przez 15 sekund zregeneruje 25% utraconych punktów zdrowia.

W dalszej części rozgrywki zyskasz dostęp do potężniejszych uzdrowień. Pamiętaj jednak, że mają one swoje ograniczenia. Gdy rozpoczniesz walkę uzdrawianie zostanie spowolnione - z kolei gdy otrzymasz obrażenia efekt zniknie całkowicie. Jeśli twoja postać jest ranna, poczekaj w spokoju i pozwól zdrowiu się zregenerować.

Następnie: V Rising - krew, blood: jak uzupełniać

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - surowce: jak zdobywać materiały do rzemiosła

Komentarze