Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - grinder: budowa, tworzenie stone bricks

Budynek do przetwarzania stone na stone bricks.

W V Rising będziesz miał okazję wznieść wiele budynków produkcyjnych, obronnych i dekoracyjnych. Jednym z ważniejszych jest jednak grinder, za pomocą którego zyskasz dostęp do potrzebnych surowców. Z tej strony dowiesz się jak go wybudować i co dzięki temu zyskasz.

Otwórz menu budowy za pomocą klawisza B, a następnie przejdź do zakładki Refinement (1). Tam znajdziesz Grinder (2). Do wybudowania go potrzebujesz:

Kliknij na budynek i ustaw go w miejscu, w którym najbardziej ci to odpowiada. Potem wejdź z nim w interakcję, by otworzyć okno przetwarzania surowców. Jak w przypadku innych budynków tego typu, w części Input (3) umieść surowiec, który chcesz przetworzyć. W tym wypadku będzie to 12 sztuk kamienia (Stone).

Po kilkunastu sekundach, w części Output (4) pojawi się jedna sztuka Stone Bricks i Stone Dust. Ten pierwszy surowiec jest o tyle ważny, że potrzebował go będziesz do tworzenia bardziej zaawansowanych konstrukcji, a także do budowy pełnoprawnego zamku.

Budynek ten potrzebuje sporo czasu, by przetworzyć surowce. Dodatkowo, w większości przypadków potrzebował będziesz kilkudziesięciu sztuk gotowego produktu do stworzenia nowej rzeczy - i nawet kilkuset, jeśli będziesz chciał zbudować większy zamek.

Z tego powodu regularnie uzupełniaj go o kamień (czy inny surowiec, który będziesz przetwarzał) - rozważ też budowę drugiej sztuki.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - gear level: jak zwiększyć poziom, wpływ na rozgrywkę

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On V Rising

Najnowsze artykuły