Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uwe Boll zbiera na Kicktarterze pieniądze na drugą część filmu Postal

Potrzeba 500 tys. dol.

Reżyser Uwe Boll rozpoczął kampanię na Kickstarterze, planując pozyskanie 500 tys. dol. na produkcję drugiej części filmu Postal, bazującego na serii gier wideo o tym samym tytule.

Jeśli zbiórka zakończy się powodzeniem, powstanie „kontrowersyjna komedia, traktująca o obecnych problemach politycznych”, która udowodni, że „nie ma różnicy między naszą demokracją a obozami pracy w Rosji czy Chinach.”

Boll planuje premierę na sierpień przyszłego roku. Za 5 tys. dol. użytkownicy Kickstartera mogą nazwać jedną z postaci, a za 7,5 tys. sami wystąpią w filmie. Wpłata 10 tys. dol. zagwarantuje dostęp na plan i pozycję producenta wykonawczego w napisach. Za cyfrową kopię gotowej produkcji zapłacić trzeba 25 dol. (ok. 81 zł).

Pierwszy film Postal ukazał się w 2007 roku i zebrał - tradycyjnie w przypadku Uwe Bolla - bardzo niskie oceny. Średnia w serwisie RottenTomatoes wynosi 7%. Produkcja bazuje na serii brutalnych i kontrowersyjnych gier wideo od studia Running With Scissors.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze