Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uwe Boll kończy nieudaną kampanię na Kickstarterze wulgarną wiązanką

Reżyser w swoim stylu.

Reżyser Uwe Boll poinformował za pośrednictwem serwisu YouTube, że kończy ze społecznościowym zbieraniem pieniędzy na filmy. Zrobił to w swoim stylu - ze sporą dawką wulgaryzmów.

Filmowiec odpowiadał w przeszłości za adaptacje wielu gier, w tym BloodRayne, Alone in the Dark i Far Cry. Ostatnio starał się pozyskać pieniądze na kolejną odsłonę swojego cyklu „Rampage”.

- To była moja trzecia kampania, po tym jak nie udało się z Postalem 2 - mówił. - Teraz podobnie stało się z Rampage 3, na Indiegogo i Kickstarterze.

- Moja wiadomość jest taka: pie****cie się wszyscy. Rampage 3 nikogo nie obchodziło, więc może nie powinienem brać się za prace. Mam dość pieniędzy, by grać w golfa do końca życia.

- Chciałem nakręcić Rampage 3, ponieważ to ważny film, ale widać, że łatwiej przychodzi wam wpłacenie 600 tysięcy na jakiegoś po*****ego czarodzieja w lesie czy na inne gó****ne Marvel Avengers. Więc do widzenia i do widzenia Hollywood.

Seria Rampage uważana jest - bez żartów - za jedne z lepszych filmów w dorobku Bolla. Trzecia część, z No Mercy w podtytule, miała budżet na poziomie 50 tysięcy euro, ale na trzy dni przed końcem nie zebrano jeszcze połowy.

Wcześniej reżyser miał nadzieję pozyskać pół milion dolarów na projekt licencji serii Postal, ale nie udało się nawet przekroczyć granicy 30 tysięcy.

90-sekundowy film o poetyckim tytule „pie****cie się wszyscy” skierowany jest do osób, które nie chciały wesprzeć pomysłów Uwe Bolla na Kickstarterze.

Jest jednak jeszcze dłuższa tyrada, w której niemiecki filmowiec krytykuje wszystko i wszystkich, w tym osoby, takie jak George Clooney, Jennifer Lopez i Robert Downey Jr., a także produkcje Marvela czy ignorowanie konfliktu w Darfurze.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze