Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uważajcie na drobny druczek przy darmowej subskrypcji Fallouta 76

Można stracić „pięć dych”.

Seria Fallout obchodzi swoje 25-lecie. Bethesda przygotowała z tej okazji sporo atrakcji, ale jedna z nich zawiera drobny haczyk, który łatwo przeoczyć, co może jednak słono kosztować.

Abonenci Game Pass mogą skorzystać z darmowego miesiąca subskrypcji premium do sieciowego Fallout 76, która oferuje sporo bonusów, jak możliwość hostowania prywatnych gier i tworzenia niestandardowych światów. Trzeba jednak mieć się na baczności, ponieważ jeśli nie wczytamy się w drobny druczek, to z portfela każdego miesiąca zacznie odpływać nam sporo gotówki.

Odebranie darmowego Fallout 1st wiąże się z włączeniem automatycznego odnowienia subskrypcji, która standardowo kosztuje 54,99 zł. Być może nie jest to nowa ani niespotykana praktyka w świecie usług abonamentowych, jednak łatwo przeoczyć dodatkowe informacje, które zajmują niewielką część ekranu.

Na szczęście, z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili, a najlepiej zrobić to zaraz po odebraniu jej z menu korzyści Xbox Game Pass. Można tego łatwo dokonać z poziomu samej konsoli - wystarczy wejść w ustawienia, przejść do zakładki Konta i odszukać Subskrypcje. Następnie wystarczy otworzyć okienko Fallout 1st i wyłączyć rozliczanie cykliczne - opcja jest dobrze widoczna. W przypadku PC należy zalogować się na swoje konto Microsoft i anulować subskrypcję w zakładce Płatności i rozliczenia.

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze