Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Urządzasz gamingową kuchnię? Najwyraźniej powstaje Xbox Series Toster

To może być żart, ale musi.

W sieci pojawiły się grafiki promujące toster inspirowany konsolą Xbox Series S. Choć obecnie nie ma stuprocentowej pewności, to najprawdopodobniej taki sprzęt rzeczywiście powstaje.

Znany insider Idle Sloth udostępnił na swoim Twitterze dwie grafiki, które wyglądają jak coś, co mógłby stworzyć Kowal z Fakes Forge, więc trudno traktować je poważnie. Widzimy na nich biały toster, który jako żywo przypomina mniejszą konsolę Microfotu - ma podobny kształt, identyczną osłonę „wentylatora”, a nawet logo Xbox.

Większość komentujących zwraca uwagę na to, że do 1 kwietnia został jeszcze prawie miesiąc, a sam insider początkowo zaznaczał, że nie ma pewności, czy grafiki są autentyczne, czy to tylko żart. Jak jednak Idle Sloth napisał później, z wiadomości prywatnych, które otrzymuje oraz innych źródeł wynika, że toster jest prawdziwy, choć nie powstaje na zlecenie Microsoftu.

Wygląda na to, że zabawny sprzęt AGD jest dziełem zewnętrznej firmy, która rzeczywiście zamierza wypuścić urządzenie na rynek w bliżej nieokreślonym terminie. Toster ma opiekać jednocześnie dwie kromki chleba, oferuje 6 poziomów przypiekania, a także posiada wysuwana tackę na okruszki. Sugerowana cena to 60 euro, czyli około 282 zł.

Trudno powiedzieć, czy Microsoft pozwoli na wydanie nielicencjonowanego produktu, choć nie takie rzeczy już widzieliśmy w sklepach internetowych. Ponadto taki toster świetnie komponowałby się z oficjalną lodówką Xbox Series X. Pytanie tylko, czy na tostach wypiekane będzie logo Xboxa? Na ciasteczkach już było.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze