Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 17: Pasażer na gapę

Walka wewnątrz samolotu i lot nad pustynią.

Nate dostał się do samolotu, tam jednak czekała na niego niemiła niespodzianka. Wkrótce lot miał się dla niego zakończyć.

Idź szybem przed siebie. Nagle z szybu wyciągnie cię osiłek, który po chwil będzie próbował wyrzucić cię z samolotu. Podczas walki na pięści stosuj uniki i kontry, a położysz przeciwnika na deski. Wtedy podejdź, czym prędzej do pierwszej skrzyni przed tobą i wciśnij (∆).

Wspinaj się po ciężarówce

Wtedy przedmioty znajdujące się w luku bagażowym wyrzucą osiłka poza samolot. Niestety, wraz z nim wylecisz i ty. W ostatniej chwili łapiąc się ciężarówki. Wdrap się po sznurach do wnętrza samolotu. Po drodze zrzucisz z pojazdu jeszcze jednego oponenta, przejmując jego broń.

Gdy wrócisz do samolotu, od razu zaatakują cię bandyci. Schowaj się za skrzynią po lewej stronie i ich wyeliminuj. Ale uważaj, skrzynia się przemieszcza w lewo i prawo, więc może cię przygnieść. Idź w kierunku kokpitu, do momentu, w którym nastąpi samoczynny wybuch rozrywający samolot.

Pęd powietrza wyciągnie cię z samolotu. Podczas lotu uważaj na metalowe szczątki tak by cię nie raniły. Następnie naceluj Natem na skrzynię, która leci w twoim kierunku. Złap się jej i szybko wciskaj (∆). Trzymaj się jej do momentu, aż wylądujesz na pustyni.

Następnie: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 18: Rub'al Khali

Powrót do spisu treści: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Poradnik, Solucja - opis przejścia i skarby

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Milczarek

Contributor

Komentarze