Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 10: Badania historyczne

Podróż do Jemenu.

Nate i Sully przylatują do Jemenu, kierowani wskazówkami Lawrence'a. Na miejscu wita ich stara znajoma, dziennikarka Elena. Niestety wraz z nimi, pojawia się również Talbot.

Spacerkiem przez targ

Idź za prowadzącą cię Eleną. Gdy zejdziesz po schodach i zobaczysz pierwszy stragan, skręć skrajnie w lewo. Za straganem podniesiesz Zabytkowa spinka do płaszcza.

Ponownie podejdź do Eleny i kieruj się za nią. Dojdziesz do targu, zejdź ze schodów i ostro skręć w prawo. Na prawo od fontanny leży Srebrny sztylet dżambia.

Ruszaj w drogę za Eleną

Wróć na targ i daj się prowadzić dziennikarce. Omijając blokadę policyjną, przejdziesz przez furtkę, do której doprowadzi cię Elena. Wejdź po schodach na górę, trafisz na niewielki dziedziniec. Tuż przy ścianie, po lewej stronie za ostatnim sklepem, podniesiesz Złota bransoleta z Jemenu.

Wejdź po drabinie na budynku z prawej strony. Wespnij się po elementach otoczenia, dzięki czemu dostaniesz się na balkon, a z niego do wnętrza budynku.

We wnętrzu budynku

Wejdź do środka, skręć w prawo na schody prowadzące do góry, a potem skręć w lewo i dobiegnij do okien i czerwonych sof. Podniesiesz tam Tradycyjny srebrny paciorek. Zawróć i skręć w prawo, idąc korytarzem dojdziesz do pomieszczenia z roślinami. Tam wejdź po schodach na górę.

Wejdź po tej drabinie

Następnie skorzystaj z drabiny opartej o lewą ścianę. Obejrzyj animację.

Śledząc Talbota

Teraz śledź Talbota. Przeskocz w lewo łapiąc się wystających ze ściany metalowych prętów. Za rogiem budynku skocz na drewniany podest, z niego na pręt i skocz na gzyms budynku naprzeciwko. Po nim przejdź za róg bloku. Ostatecznie opuść się po rynnie.

Wejdź przez czerwone, bogato zdobione drzwi, którymi przed chwilą przechodził Talbot. W środku domu idź jedyną drogą przed siebie. Po animacji, znajdziesz się w zaułku, atakować będą cię oponenci. Korzystaj już ze zdobytych umiejętności walki wręcz, rozprawiając się z wrogami.

Przeskakuj chwytając się prętów

Po bójce wybiegnij przez bramę na wprost, wskaże ci ją Elena z Sullym. Tuż za bramą skręć za róg budynku, gdzie z ziemi podniesiesz Srebrny naszyjnik z bursztynem.

Biegnij na wprost za Eleną, zejdź po schodach, od razu skręć w prawo by przed kramem wśród skrzynek podnieść Bursztynowy naszyjnik Kahraman. Teraz wejdź po skrzynkach na prawo i przeskocz na skrzynki po drugiej stronie a wśród nich schowany jest Naszyjnik z czerwonych paciorków.

Zeskocz i ponownie idź za głosem Eleny biegnąc wśród straganów.

Następnie: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 11: Jako na górze, tak i na dole

Powrót do spisu treści: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Poradnik, Solucja - opis przejścia i skarby

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Milczarek

Contributor

Komentarze