Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ultra Street Fighter 4 z funkcją przesyłania zarejestrowanej rozgrywki na YouTube

Pochwalimy się udanym meczem.

Bezpośrednie przesyłanie filmów z rozgrywką ze Street Fighter 4 na YouTube będzie jedną z nowych funkcji jakie wprowadzi edycja Ultra.

„Czy kiedykolwiek rozegrałeś wyjątkowy mecz w sieci i chciałeś, żeby cały świat zobaczył twoje zmagania? Niedługo będzie to możliwe” - napisał na blogu Capcom Unity jeden z projektantów.

„Możesz oznaczyć jeden z rozegranych meczy, wybrać jakość - niską lub wysoką - i przesłać film bezpośrednio na swój kanał”.

Nową wersję bijatyki zapowiedziano w lipcu, wprowadzi pięciu nowych wojowników, dodatkowe areny oraz zmiany w balansie rozgrywki. Wydanie pojawi się w czerwcu na konsolach, później także na PC.

Posiadacze Super Street Fighter 4 lub Super Street Fighter 4: Arcade Edition będą mogli ulepszyć grę do poziomu Ultra za ok. 62 zł. Pojawi się też osobne, pełne wydanie cyfrowe i pudełkowe, za które przyjdzie zapłacić ok. 167 zł.

Street Fighter 4 to jedna z najpopularniejszych dostępnych na rynku bijatyk, pierwsza edycja gry ukazała się w 2008 roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze