Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ulepszona sztuczna inteligencja w nowej aktualizacji Need for Speed

Plus szereg innych zmian i dodatków.

Nowy Need for Speed już 25 listopada otrzyma aktualizację, która usprawni zachowanie kierowców - sztuczna inteligencja ma przestać w nierealistyczny sposób doganiać graczy.

„Czytaliśmy wasze komentarze, oglądaliśmy filmy i transmisje na żywo. Mając na uwadze wspomniane materiały, postanowiliśmy wprowadzić zmiany dotyczące zachowań SI, które powinny poprawić ogólne wrażenia z rozgrywki” - napisali twórcy na oficjalnej stronie.

Deweloperzy wprowadzą do gry także szereg nowych wyzwań i zawodów społecznościowych, które pozwolą zdobyć dodatkowe pieniądze, punkty reputacji i części.

W aktualizacji pojawią się także nowe auta - Hoonicorn Kena Blocka i Lamborghini Diablo SV Morohoshiego. Gracze, którzy ukończyli już misje tych ikon, znajdą wspomniane auta w sklepie.

Użytkownicy będą także mogli korzystać z neonów, którymi można upiększyć samochody - choć na początku będą one dostępne tylko dla pojazdu Morohoshiego.

Wreszcie, projektanci chcą także ulepszyć system wyboru barw. Dodali także opcję lustrzanego odbicia winyli, o którą prosili niektórzy gracze.

Need for Speed jest już dostępny na PS4 i Xbox One. Wersja PC zadebiutuje wiosną.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Komentarze