Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ukończenie kampanii Battlefield Hardline zajmie około 10 godzin

Wcześniejszy dostęp w EA Access.

Electronic Arts poinformowało, że kampania fabularna w strzelance Battlefield Hardline będzie składała się z dziesięciu rozdziałów - każdy z nich będzie trwał około godziny.

Ten pan jest zaszokowany

W ten sposób twórcy realizują swój pomysł na upodobnienie produkcji do serialu telewizyjnego. Co ciekawe, twórcy nie wykluczają dodawania kolejnych „odcinków” już po premierze, w formie DLC.

Wcielimy się tylko w jednego bohatera, ale opowieść poznamy z perspektywy obu stron konfliktu - policjantów i przestępców. Wśród inspiracji deweloperzy wymienili między innymi filmy „Gorączka” czy „Miami Vice”.

Fabuła będzie liniowa, ale umieszczona na większych poziomach, by gracze mogli wybrać jedną z dostępnych ścieżek (dzięki, Gamespot).

Osobno dowiedzieliśmy się także, że gracze opłacający abonament EA Access na konsolach Xbox One będą mogli sprawdzić Hardline już tydzień przed debiutem - od 12 marca.

Dostęp ograniczony będzie do 10 godzin, podczas których przejdziemy prolog i pierwszy rozdział kampanii oraz przetestujemy cały tryb sieciowy.

Pełna wersja Battlefield Hardline ukaże się 19 marca, na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze