Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono zawartość na wyłączność dla graczy powracających do GTA 5

Z PS3 i X360 na nową generację i PC.

Studio Rockstar ujawniło, że szykuje zawartość na wyłączność dla posiadaczy Grand Theft Auto 5 w wersji PlayStation 3 i X360, wracających do gry na PS4, Xbox One i PC.

Imponte Duke O'Death

Prezenty obejmują nowe wydarzenia losowe w świecie gry, z dwoma pojazdami do zdobycia: amerykańskim krążownikiem Imponte Duke O'Death oraz samolotem Dodo.

Jako Michael rozwiążemy tajemnicę morderstwa, zbierając szereg wskazówek. Dzięki temu odblokujemy dwa filtry obrazu w styl noir, dostępne później także w kampanii.

Inne dodatki to bronie, w tym futurystyczny Rail Gun z własnym zestawem wyzwań na strzelnicy. Jest też toporek do walki wręcz.

W grze pojawią się nowe gatunki zwierząt, więc jako Franklin ruszymy na polowanie, uzbrojeni w aparat fotograficzny. Także pod wodą - z pokładu Kraken Sub.

Listę uzupełniają wyścigi muscle carów, nowe stroje do znalezienia, monster truck Cheval Marshall oraz zeppelin Blimp.

Jak ogłaszano już wcześniej, posiadacze GTA 5 na PlayStation 3 i X360 będą mogli przenieść swoje zapisy i wszystkie dodatki na nowe konsole i PC, przez konto w usłudze Social Club.

Grand Theft Auto 5 ukaże się 18 listopada na PlayStation 4 i Xbox One oraz 27 stycznia na PC. Wszystkie edycje otrzymają polską wersję językową.

Nowe wyścigi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze