Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono pierwsze informacje na temat Dark Souls 3 - raport

Premiera w 2016 roku?

Już drugi raz w krótkim odstępie czasu słyszymy o Dark Souls 3. Najpierw informowano nieoficjalnie, że produkcja doczeka się zapowiedzi na E3, a teraz opublikowano pierwsze screeny i szczegóły na temat rozgrywki.

Geralt?

Jeśli wierzyć niepotwierdzonym doniesieniom kanału The Know z serwisu YouTube, kolejna odsłona popularnej serii ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Poziom oprawy graficznej przypomina wydane w tym roku Bloodborne, ale ponownie mamy do czynienia ze średniowieczną atmosferą.

The Know dotarło też do pierwszych informacji na temat rozgrywki. Gracze mają otrzymać dziesięć klas postaci, 45 nowych wrogów oraz 10 bossów (nie licząc powrotów z poprzednich części).

W planach jest podobno także 100 nowych broni i 45 zestawów pancerza, co na pewno uspokoi osoby narzekające na brak różnorodności w Bloodborne.

Wzmianka o 60 minutach przerywników filmowych sugeruje, że Dark Souls 3 skoncentruje się w większym stopniu na fabule. Odwiedzimy 12 lokacji.

Zmieniono system interakcji z innymi graczami. Będziemy mogli podobno przeciągać ciała przeciwników i składać je w ofierze, by odwiedzić świat innej osoby. Co ciekawe, spalenie zwłok może także posłużyć do stworzenia punku zapisu.

Źródła The Know wspomniały także o nowej mechanice walki z bossami, większym znaczeniu źródeł światła w oprawie graficznej oraz o agresywniejszym systemie walki.

Więcej screenów znaleźć można w serwisie GamingBolt. Wszystkie powyższe informacje należy traktować z przymrużeniem oka, w oczekiwaniu na E3.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze