Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono dwie postacie zmierzające do MultiVersus

Sugerują pliki dźwiękowe.

Liczne pliki dźwiękowe znalezione w folderach bijatyki MultiVersus po najnowszej aktualizacji wydają się sugerować, że w przyszłości w grze pojawią się Beetlejuice oraz Zła Czarownica z Zachodu.

Ten pierwszy mężczyzna to upiór i bioegzorcysta, w którego w filmie „Sok z żuka” z 1988 roku wcielał się Michael Keaton. Czarownica to jedna z antagonistek w powieści „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”.

Pliki dźwiękowe niemalże potwierdzają nadejście Beetlejuice’a. To jego kwestie dialogowe jako pierwsze odkryto w plikach. Aktor głosowy wspomina właśnie o Czarownicy, co skłoniło fanów do wyciągnięcia wniosków na temat drugiej postaci. Co interesujące, głos podkłada Christopher Swindle, który wcielał się w upiora już wcześniej, w gdzie LEGO Dimensions.

Wkrótce później odkryto nagrania także dla bohaterki z „Czarnoksiężnika z Krainy Oz”. O złej czarownicy wspominano już we wcześniejszych przeciekach na temat MultiVersus, lecz Beetlejuice wcześniej nie pojawiał się w żadnych zestawieniach tego typu.

Wcześniej - 23 sierpnia - w produkcji zadebiutuje Morty z „Rick i Morty”. Tutaj także pliki gry są źródłem szczegółów, ponieważ w folderach znaleziono już kompletną listę ciosów oraz skinów. Naukowiec powalczy między innymi z pomocą granatów i portali.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze