Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono datę premiery i zawartość dodatku House of Wolves do Destiny - raport

Bungie nie zaprzecza.

W sieci pojawiły się nieoficjalne szczegóły na temat dodatku House of Wolves do Destiny, z datą premiery włącznie.

House of Wolves

Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie „megamanexe4” znalazł sposób na dotarcie do zawartości, która znajduje się już w grze, lecz jest ukryta. Twierdzi, że rozszerzenie zadebiutuje 19 maja.

Jak wynika z informacji, możemy spodziewać się nowych misji fabularnych, trzech map do trybu sieciowej rywalizacji oraz jednego scenariusza Strike i raidu w lokacji Reef.

W planach są „setki” elementów ekwipunku oraz trudniejsze misje strike (poziom 28) i nowy maksymalny poziom dla tygodniowych wyzwań Nightfall - 32.

Większość doniesień leży w zgodzie z tym, co ujawniono na początku stycznia w rzekomej prezentacji Destiny.

Już w marcu mamy otrzymać pierwsze elementy fabuły House of Wolves, co wcześniej postrzegano jako datę premiery rozszerzenia.

Co ciekawe, wydarzenia tygodniowe zaplanowano podobno do końca sierpnia, co zdaje się potwierdzać doniesienia na temat większego dodatku Comet: Plague of Darkness we wrześniu.

Bungie skomentowało sprawę na oficjalnym forum. Menedżer zajmujący się kontaktami ze społecznością nie zdementował wprost ujawnionych informacji, ale ostrzegł jedynie, że prace nadal trwają i wszystkie szczegóły mogą się jeszcze zmienić.

Nowy raid
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze