Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono okładkę FIFA 23 Ultimate Edition. Na pudełku pierwsza piłkarka w historii

Aktualizacja: są też okładki Standard Edition.

Aktualizacja: Kolejny dzień, kolejna porcja okładek. EA ujawniło tym razem wygląd pudełek FIFA 23 Standard Edition.

Na okładkach tańszego wydania również znajdziemy Kyliana Mbappé. Jest i Sam Kerr, ale tylko w wersjach przeznaczonych na rynki australijski i nowozelandzki.


Oryginalna wiadomość: EA pokazało właśnie okładkę FIFA 23 Ultimate Edition, a więc droższego wydania z bonusami cyfrowymi. Na pudełku znajdzie się Kylian Mbappé i Sam Kerr.

Szczególnie interesująca jest obecność Kerr, bo to pierwsza piłkarka w historii serii, która zagości na okładce w globalnej wersji (wcześniej pojawiały się takie przypadki, ale w wersjach regionalnych). Sam Kerr jest 28-letnią gwiazdą Chelsea i narodowej reprezentacji Australii.

Jeśli chodzi o Kyliana Mbappé, można powiedzieć, że to już stały bywalec okładek FIFA, bo to jego trzeci raz. Utalentowanego piłkarza Paris Saint-Germain widzieliśmy już na pudełkach FIFA 21 i FIFA 22.

Biorąc pod uwagę, że kolejna gra piłkarska od EA nie będzie mieć „FIFA” w nazwie przez zerwanie współpracy z federacją piłkarską, Mbappé i Kerr zapisują się w historii jako twarze ostatniej Fify.

Aktualnie EA nie pokazało jeszcze okładek zwykłej edycji FIFA 23. Nie znamy też daty premiery gry.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze