Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft zapowiedział film Watch Dogs

Hack and destroy.

Ubisoft zapowiedział filmową wersję gorąco oczekiwanej gry Watch Dogs. Wydawca nie ujawnia daty premiery oraz aktorów, którzy wezmą udział w projekcie. Film powstanie we współpracy z Sony Pictures.

Nie wiadomo, czy film będzie kontynuował wątki fabularne gry, czy też przedstawi zupełnie nową historię, jedynie osadzoną w wykreowanym przez twórców świecie.

Bohaterem gry Watch Dogs jest Aiden Pearce, który jest w stanie kontrolować rozległą sieć komputerową Chicago.

- Zarówno Sony, jak i Ubisoft posiadają w swoim portfolio marki, związane z filmami i grami wideo. Współpraca przy tym projekcie stwarza możliwość powiązania światów, bazujących na narracji filmowej z interakcją, znaną w grze wideo - wyjaśnia Jean-Julien Baronnet, szef Ubisoft Motion Pictures.

- Sony Pictures oraz New Regency posiadają duże doświadczenie w produkcji, dzięki czemu film powinien zyskać mocny pierwiastek kreatywności. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy stworzyć film, który wywoła podobny poziom emocji, co gra wideo - dodał Baronnet.

Ubisoft obecnie pracuje nad przeniesieniem na ekrany kin swoich dwóch innych marek - Assassin's Creed oraz Splinter Cell. Obecnie projekty znajdują się w fazie pre-produkcyjnej. W pierwszym miałby wystąpić Michael Fassbender (znany z roli Davida w „Prometeuszu”), a akcja związana będzie z pierwszą częścią gry. W drugim w roli Sama Fishera zobaczymy prawdopodobnie Toma Hardy'ego (Bane z filmu „Mroczny Rycerz Powstaje”).

Poniżej zwiastun... gry Watch Dogs.

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze