Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szef Ubisoft Montreal: marka Prince of Persia jest „zawieszona”

Obejrzyj film z nagrania motion capture do projektu Osiris, który określano jako restart serii.

W wywiadzie z serwisem IGN, szef Ubisfot Montreal stwierdził, że seria Prince of Persia jest obecnie „zawieszona”, lecz fani nie powinni się niepokoić.

„Zarządzanie marką to skomplikowana sprawa. Ludzie muszą ciągle o niej słyszeć. Mogę uczciwie powiedzieć, że Prince of Persia jest obecnie zawieszone. Ale mówiliśmy tak również o innych licencjach, które jednak nagle wypływały, bo znalazły się osoby chętne do podjęcia prac” - tłumaczy Yannis Mallat. „Gdy tylko będziemy mieli coś do pokazania, zrobimy to” - uspokoił.

Tymczasem, w szczęśliwym zbiegu okoliczności, w Internecie wyszperano film z nagrania sesji motion capture do projektu o nazwie Osiris, który określano nieoficjalnie jako restart serii Prince of Persia. Pierwsze screeny wyciekły w sierpniu zeszłego roku, lecz prawdopodobnie Ubisoft zrezygnował z dalszych prac.

Film znaleziono na stronie Marka Kiliana, który skomponował muzykę m.in. do filmów „Transfer” i „Tsotsi”.

Jeden ze screenów z Osiris, pochodzący z prezentacji gry przed targami E3 w 2012 roku
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze