Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft kończy prace nad Assassin’s Creed Valhalla. Nadciąga Ostatni Rozdział

Wielki finał historii.

Ubisoft potwierdził datę premiery ostatniej dużej aktualizacji do Assassin’s Creed Valhalla. Łatka oznaczona numerem 1.6.2 pojawi się już 6 grudnia i wprowadzi nową zawartość oraz epilog historii Eivor.

Finał historii rozwiąże kilka wątków fabularnych rozwijanych w czasie gry oraz zaoferuje domknięcie waszego czasu, spędzonego wśród członków Klanu Kruka” - czytamy w oficjalnej zapowiedzi aktualizacji. Aby otrzymać dostęp do epilogu - zatytułowanego Ostatni Rozdział - musimy najpierw spełnić kilka wymagań:

  • Ukończyć wątek główny poprzez podbicie wszystkich terytoriów Anglii
  • Ukończyć mityczne historie Asgardu i Jotunheimu
  • Ulepszyć swoją osadę do poziomu 5 i zbudować Baraki Jomsviking
  • Zabić wszystkie cele Zakonu Pradawnych i zdemaskować ich lidera

Ponadto deweloperzy zapowiedzieli, że w grze nie pojawią się kolejne „festiwale”, czyli ograniczone czasowo wydarzenia. Co ciekawe nie oznacza to, że osoby, które dopiero teraz lub w przyszłości sięgną po grę stracą dostęp do nagród z festiwali - wszystkie unikalne przedmioty będą dostępne do kupienia u handlarzy w świecie gry. Dodano też funkcję, o którą prosiło wielu graczy - możliwość noszenia kaptura założonego cały czas. Będzie można to zmienić w opcjach gry.

Nie pojawi się jednak niemniej wyczekiwany tryb Nowej Gry+. Twórcy wyjaśniają, że sposób w jaki zaprojektowano grę znacznie ograniczył potencjał na ponowne przechodzenie tytułu - rozpoczęcie gry od nowa nie zapewniłoby graczom nowych wrażeń ani nagród, więc nie widzą sensu w dodawaniu takiej mechaniki.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze