Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Ultra Street Fighter 4 rezygnują z Games For Windows Live

Premiera wersji PC razem z konsolami, na Steamie.

Przedstawiciel studia Capcom poinformował na Twitterze, że bijatyka Ultra Street Fighter 4 skorzysta z możliwości platformy Steam, a datę premiery wersji PC zaplanowano równocześnie z konsolami.

Poprzednie części serii korzystały z systemu Games For Windows Live. Neidel Crisan potwierdził jednak, że w przypadku nowej gry studio zdecydowało się porzucić rozwiązanie Microsoftu na rzecz Steama.

W kolejnym wpisie Crisan dodał, że twórcy „zamierzają wydać wszystkie wersje sprzętowe w tym samym czasie”. Więcej szczegółów na temat edycji PC poznamy wkrótce.

Podstawowa wersja Street Fighter 4 ukazała się na PC z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Ultra Street Fighter 4 zapowiedziano w lipcu, podczas turnieju Evo. Dodatek do Street Fighter 4 zawiera pięciu nowych bohaterów. Otrzymamy także sześć aren do walki i usprawnienia w balansie rozgrywki.

Rozszerzenie wyceniono na 15 dol. (ok. 50 zł) na PS3, X360 i PC. Capcom przygotowuje także edycję specjalną Street Fighter IV wraz z dodatkiem, za 40 dol. (ok. 130 zł).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze