Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy The Last of Us 2 mogą pracować nad grą fantasy - wskazują tajemnicze grafiki

Kobiety i smok.
  • Przedstawiciel studia Naughty Dog opublikował trzy grafiki koncepcyjne
  • Obrazki są zainspirowane „nową grą” zespołu i utrzymane w konwencji fantasy

Starszy artysta ze studia Naughty Dog - Hyong Nam - opublikował trzy grafiki koncepcyjne, które mogą być powiązane z kolejnym projektem zespołu. Prace zatytułowane „Kobiety północy” wydają się utrzymane w konwencji fantasy.

Pierwszy obrazek przedstawia wojowniczkę, która siedzi na zwłokach stwora przypominającego smoka, opierając się o zakrwawiony miecz. Drugi prezentuje dziewczynę z zielonymi oczami, a ostatni ukazuje tajemniczą szamankę.

Źródło: profil Hyonga Nama w Art Station

Grafiki opublikowano już kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz przykuły uwagę internautów i mediów. Same ilustracje dostępne są za pośrednictwem profilu Nama w serwisie Art Station, a pracom towarzyszy wymowny wpis: „Zainspirowane nową grą. Wiecie o czym mówię… ;)”.

Źródło: profil Hyonga Nama w Art Station
Źródło: profil Hyonga Nama w Art Station

Zacytowana wiadomość sugeruje, że obrazki są tematycznie powiązane z kolejną produkcją rozwijaną przez Naughty Dog. To może oznaczać, że następny projekt deweloperów będzie osadzony w uniwersum fantasy.

Studio na razie oficjalnie nie zapowiedziało nowej gry. Wiadomo jednak, że ekipa przygotowuje komponent wieloosobowy do The Last of Us 2.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze