Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Survarium opublikowali plan na 2013 rok

Wersja beta dopiero w czwartym kwartale.

Twórcy Survarium - duchowego spadkobiercy serii S.T.A.L.K.E.R. - ogłosili plan działania na bieżący rok. Wersja alpha darmowej strzelanki ukaże się na wiosnę, a na beta-testy poczekamy do czwartego kwartału tego roku.

Pierwsza wersja gry ukaże się w drugim kwartale. Uczestnicy testów alpha otrzymają dostęp do dwóch frakcji, czterech map, systemu zadań i trybu Player vs Player. Z biegiem czasu studio Vostok Games zamierza wprowadzać nowe elementy - rangi i osiągnięcia, interakcję z otoczeniem, klany i walkę wręcz.

Później, już w trzecim kwartale - Survarium wzbogaci się o system turniejów, piątą mapę i możliwość wpływania na prezentowane w grze wydarzenia. Ostatnia faza testów alpha doda rozbudowany ekwipunek i dwie dodatkowe frakcje.

Pod koniec roku twórcy planują rozpoczęcie beta-testów i zaproszenie większej ilości graczy do zabawy. W tej wersji możemy spodziewać się ulepszonego systemu klanów i aukcji. To jednak nie koniec rozwoju gry - na 2014 rok Ukraińcy planują wprowadzenie kolejnych map, trybów rozgrywki i przedmiotów.

Survarium to darmowa strzelanka, nastawiona na rozgrywkę sieciową. Za produkcję odpowiada studio Vostok Games, które powstało na gruzach GSC Game World - twórców serii S.T.A.L.K.E.R.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze