Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Spider-Man 2 uspokajają. Nie ma planów na zmianę premiery

Fani są zaniepokojeni.

Studio Insomniac Games zapewnia, że Spider-Man 2 nadal planowane jest na przyszły rok. Obawy graczy wywołał brak nowych informacji czy trailerów z oczekiwanego sequela.

Sytuacja jest zapewne mało zaskakująca, ponieważ Sony nadal promuje poprzednią część na PC. Właśnie jeden z wpisów na Twitterze, związany z debiutem Spider-Man: Miles Morales na Steamie, przełożył się na dyskusję graczy.

„Trailer Spider-Man 2? Premiera w przyszłym roku, a nadal nic nie widzieliśmy? - zażądał niejaki Greg, zapominając najwyraźniej o fakcie, że cały rok jest bardzo długim okresem. „Zaczynam się martwić. Marudziłem już długo, ale przestałem, gdy powiedzieli, że nie są gotowi. Mam nadzieję, że nie doczekamy się opóźnienia” - dodał inny fan.

„Nie martwcie się. Wykonujemy dobre postępy i nadal zakładamy 2023 rok jako datę premiery. Pokazanie gry wymaga czasu, wysiłków, zasobów i koordynacji” - odpisano z oficjalnego konta Insomniac Games, co najwyraźniej uspokoiło nastroje.

Być może trailer planowano na następny pokaz z serii PlayStation Showcase. Problem w tym, że - według nieoficjalnych informacji - kolejna edycja imprezy została odwołana, ponieważ Sony nie chce promować swoich tytułów na wyłączność, krytykując jednocześnie takie samo podejście Microsoftu w przypadku przejmowanego Activision.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze