Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy serialu Władca Pierścieni pokazują orków. Są pierwsze zdjęcia

Nieco inna wersja potworów.

Amazon pokazał pierwsze zdjęcia orków, którzy pojawią się we „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”, czyli serialu w świecie wykreowanym przez J.R.R. Tolkiena.

Fotografie udostępniono na łamach serwisu IGN. Na ilustracjach widzimy przedstawicieli rasy stworów, z którymi walczyli bohaterowie słynnej trylogii. Pod względem wyglądu różnią się jednak od odpowiedników znanych z filmowej adaptacji Petera Jacksona.

Pod koniec Pierwszej Ery w Śródziemiu orkowie niemal wyginęli, dlatego w Drugiej Erze - podczas której toczy się akcja nadchodzącego serialu - wiele osób uważa je za wymarłe. Bestie żyją w odosobnieniu, ukrywając się w mrokach tuneli.

Źródło: IGN
Źródło: IGN
Źródło: IGN
Źródło: IGN

„Pierścienie Władzy” przyjrzą się kulturze orków, żyjących w rozproszeniu i dopiero czekających na przywódcę, który doprowadzi do ponownego zjednoczenia rasy pod jednym sztandarem.

Stwory są na wczesnym etapie ewolucji - widzowie nie zobaczą więc blizn widocznych w kinowej trylogii Jacksona, ponieważ nie stoczyli jeszcze tylu bitew i nie są tak zahartowani w boju. Skóra orków jest delikatniejsza i jaśniejsza, co jest efektem rzadszego przebywania na słońcu.

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” w usłudze Amazon Prime zadebiutuje 2 września. Więcej fotografii z orkami dostępnych jest na łamach serwisu IGN.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły