Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Saints Row obiecują wielką aktualizację

Z setkami poprawek.

Wydaje się, że niewielu graczy pamięta nową odsłonę Saints Row, wydaną w sierpniu. Gra została przyjęta raczej chłodno, lecz twórcy ze studia Volition nadal ciężko pracują nad łataniem tytułu.

Już wkrótce powinniśmy otrzymać sporych rozmiarów aktualizację, która została niedawno zgłoszona do certyfikacji. Obejmuje ponad 200 poprawek, usprawnień i nowych funkcji. „To prawdziwa bestia” - napisano w ogłoszeniu na Twitterze.

Na pierwszym miejscu twórcy wymieniają usprawnienia w trybie kooperacji, w który włożono „znaczący wysiłek oraz testy, by działał zgodnie z oczekiwaniami”. Szkoda, że dopiero teraz. Mowa o stabilnym połączeniu, wyeliminowaniu problemów z mini-mapą i poprawnym przyznawania nagród.

Idąc dalej, ukończone wyzwania i podniesione znajdźki będą poprawnie naliczane, więc w końcu możliwe będzie ukończenie gry na sto procent. Na ulicach miasta pojawi się więcej przechodniów i policji, przed którą będzie też łatwiej uciec.

Do tego zmiany w balansie potyczek, więcej garaży do parkowania posiadanych pojazdów, wsparcie dla haptycznych spustów w kontrolerach DualSense na PS5, poprawki w interfejsie i tak dalej. Nie podano konkretnej daty premiery aktualizacji, lecz mowa jeszcze o listopadzie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze