Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy remake’u Knights of the Old Republic mogą zabrać się za Rogue Squadron

O ile będą chętni.

Aspyr Media, zajmujące się obecnie remakiem Star Wars: Knights of the Old Republic, byłoby zainteresowane odświeżeniem także innej słynnej produkcji w uniwersum - Rogue Squadron.

Star Wars: Rogue Squadron debiutowało w 1998 roku za sprawą LucasArts, oferując zręcznościowe strzelanie za sterami słynnych statków kosmicznych ze świata Gwiezdnych Wojen. Produkcja doczekała się dwóch kontynuacji i kultowego statusu.

Czy jednak Aspyr byłoby zainteresowane kolejnym projektem? Pytanie o takiej treści zadał na Twitterze jeden z fanów, od niemal dwóch dekad oczekujący na dalszy ciąg serii.

„Jesteśmy wielkimi fanami Star Wars i uwielbiamy oferować gry z tego świata nowym odbiorcom”odpisało studio. „Najważniejsze są według nas te tytuły, które fani najbardziej sobie upodobali i chcieliby zobaczyć je na nowych platformach. Jeśli będzie zapotrzebowanie, jesteśmy gotowi”.

Brzmi więc dość dyplomatycznie, lecz wydaje się, że moment jest obecnie całkiem korzystny. Pod koniec przyszłego roku w kinach zadebiutuje bowiem film „Star Wars: Rogue Squadron”, opowiadający właśnie o przygodach pilotów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze