Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy platformówki Unravel kontynuują współpracę z EA

Ruszył nowy projekt.

Electronic Arts ujawniło, że podpisało kolejną umowę wydawniczą ze studiem Coldwood Interactive, odpowiedzialnym za sympatyczną platformówkę Unravel.

Yarny

„W EA uwielbiamy pracować z kreatywnymi i pełnymi pasji zespołami deweloperskimi, w naszych własnych studiach i w przypadku zewnętrznych partnerów” - komentuje Patrick Söderlund, wiceprezes firmy.

„Dlatego też z przyjemnością ogłaszam, że podpisaliśmy nowy kontrakt z Coldwood, obejmujący ich następny projekt.”

Nie podano niestety żadnych szczegółów na temat tego, czym może być nowa produkcja zespołu dowodzonego przez Martina Sahlina. Kolejna część przygód włóczkowego kotka Yarnyego jest raczej mało prawdopodobna, choć gra została ciepło przyjęta.

„Unravel to na pewno jedna z bardziej urokliwych gier ostatnich lat. Wypełniona intymnymi szczegółami z życia autora - być może nawet za bardzo. Nie zmienia to jednak faktu, że kiedy zaakceptujemy taką konwencję, spędzimy z tym tytułem wiele przyjemnych chwil” - napisał w recenzji Łukasz.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze