Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy modyfikują dwa tryby rozgrywki w darmowym World of Tanks

Walki drużynowe i Twierdze.

Studio Wargaming opublikowało najnowszą aktualizację darmowej gry sieciowej World of Tanks, modyfikując między innymi dwa tryby rozgrywki.

Nowa mapa

Bitwy drużynowe doczekają się zmian. Twórcy chcą wyeliminować „chowanie się po krzakach” i wynikające z tego remisy. Gracze będą mogli grać czołgami z poziomów 6-8, co ma sprawić, że rozgrywka będzie bardziej dynamiczna.

Każda z drużyn otrzyma zadania do wykonania. Celem strony atakującej stanie się zdobycie jednej z dwóch baz przeciwnika, a broniący mają to uniemożliwić lub zniszczyć wszystkie jednostki wroga.

W trybie Twierdzy, baza i struktury produkujące zasoby rezerw, zostały rozszerzone do poziomu 10. „Klanowicze” mogą od teraz wyszukiwać i atakować twierdze przeciwnika, a każda z drużyn ma możliwość określenia dogodnego terminu meczu.

„Wraz z trybem Twierdza chcemy stworzyć spójny ekosystem dla klanów” - komentuje Anton Pankow z Wargaming. „Kontynuujemy rozszerzanie tego trybu i mamy w planach jego regularną rozbudowę, bazując w pełni na komentarzach i opiniach graczy.”

W nowej aktualizacji dodano także mapę Stalingrad, bazującą na historycznych wydarzeniach z 1942 roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze