Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy modyfikacji Skywind prezentują własne nagrania głosowe

Morrowind na silniku Skyrima.

Twórcy imponującego rozmachem projektu zakładającego przeniesienie The Elder Scrolls 3: Morrowind na silnik Skyrima chwalą się postępami w pracach.

Tym razem mowa o nagraniach głosowych, które przygotowali deweloperzy. W oryginalnym Morrowindzie aktorów nie było zbyt wielu, więc znacznie poszerzono tutaj zakres produkcji.

„Jeśli ktoś obawia się, że z tego powodu wytniemy sporo zawartości i linii dialogowych, to pragniemy zapewnić, że te obawy są niepotrzebne” - czytamy na oficjalnej stronie. Usunięto podobno tylko powtarzające się kwestie, a liczba odpowiedzi i reakcji postaci niezależnych została nawet rozbudowana.

Twórcy modyfikacji znaleźli ponad stu aktorów-amatorów, poprawiając ponad 40 tysięcy kwestii. Jak widać na poniższych nagraniach, prace wcale nie brzmią amatorsko.

Podzielono się także muzyką stanowiącą tło dla scen walki.

Do uruchomienia Skywind wymagane będzie posiadanie Morrowinda z dodatkiem Bloodmoon i Tribunal oraz gry Skyrim (z Dragonborn). Nie wiadomo jeszcze kiedy opublikowana zostanie finalna wersja modyfikacji.

Osoby zainteresowane pomocą i większą liczbą szczegółów powinny udać się na stronę projektu TES Renewal Volunteer Hub. Ta sama grupa nadzoruje także prace nad Skyblivion, przenoszącym Oblivion na silnik Skyrima.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze