Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Mad Box oferują dożywotni zapas gier i pieniądze za wymyślenie sloganu dla konsoli

„To nie jest żart”.

Osoba, która wymyśli najbardziej chwytliwy slogan dla rzekomo „najpotężniejszej konsoli na świecie”, czyli Mad Box, w nagrodę otrzyma darmowe gry przez całe życie - poinformował na Twitterze dyrektor generalny Slightly Mad Studios, które ma zamiar wyprodukować sprzęt.

„Niech to będzie jasne. Najlepszy slogan dla Mad Box wygrywa 10 tysięcy i darmowe gry przez całe życie. To nie jest żart. Piszcie do mnie” - napisał Ian Bell na Twitterze.

W powyższej wypowiedzi nie jest jasno określone, czy mowa o 10 tysiącach dolarów, jednak w innym Tweecie Bell wspomina o zwycięzcy, który otrzyma „kasę i gry”.

Przesłano już dziesiątki różnych sloganów

Slightly Mad Studios poleciło użytkownikom Twittera ograniczyć się do jednej, najlepszej propozycji sloganu, zamiast publikować „wiele losowych haseł”. Bellowi szczególnie podoba się propozycja „U Mad, bro?”, czyli spopularyzowany przez memy tekst, tłumaczony często po polsku na „Problem?”.

Mad Box ma zadebiutować za ok. 3 lata i zaoferować 60 FPS przy rozdzielczości 4K. Wizualizacje projektu sugerują też między innymi rozsuwaną obudowę czy dotykowy, interaktywny panel z przodu konsoli.

Tagi
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze