Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Joker 2 przywrócą postać z pierwszej części?

Sąsiadkę głównego bohatera.

W poprzednim tygodniu pojawiła się informacja na temat premiery Jokera 2. Twórcy podobno planują przywrócenie do filmu Zazie Beetz. W pierwszej części wcieliła się ona w rolę Sophie Dumond, a więc sąsiadkę Arthura Flecka (Jokera).

Informacje pochodzą z raportu Deadline. Zaufane źródła serwisu twierdzą, że Beetz ponownie negocjuje rolę Sophie Dumond w reżyserowanym przez Todda Phillipsa sequelu Jokera.

Losy Sophie Dumond nadal nie są wyjaśnione. W filmie Joker wyobrażał sobie, że jest z nią w związku. W jednej ze scen Fleck impulsywnie wbiegł do mieszkania Sophie, po czym nie pojawiała się już w filmie. Wśród fanów pojawiły się spekulacje dotyczące śmierci tej postaci.

Szczegóły dotyczące fabuły najnowszego filmu o Jokerze trzymane są w tajemnicy. U boku Jokera pojawi się Harley Quinn. Dotychczas w jej rolę wcielała się Margot Robbie w kinowych adaptacjach komiksów DC, a teraz wcieli się w nią Lady Gaga.

Oficjalny tytuł to „Folie à Deux”, co oznacza „paranoję indukowaną”, czyli rodzaj psychozy współdzielonej z osobami bliskimi. W najnowszym filmie będzie to kluczowy element relacji Jokera i Harley Quinn.

Zdjęcia do filmu jeszcze się nie zaczęły, ale w międzyczasie została wyznaczona data premiery na 4 października 2024 roku.

Tagi

Komentarze