Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Horizon Forbidden West nadal walczą z błędami. Wydano kolejną łatkę

Trwają prace nad grafiką.

Wydaje się, że Horizon Forbidden West dość szybko zniknęło ze świadomości graczy, lecz twórcy z Guerrilla Games nadal szlifują produkcję. Łatka 1.09 oferuje kolejną porcję poprawek.

Deweloperzy przygotowali ponad 30 zmian i ulepszeń. Odpowiadają także na kłopoty z „migotającymi” elementami oprawy graficznej, choć - jak dodają - prace w tej kwestii jeszcze trwają i w przyszłości należy spodziewać się kolejnych modyfikacji, by w całości usunąć błędy z grafiką.

Proces ten trwa tak długo, ponieważ natężenie problemów uzależnione jest podobno w dużej mierze od posiadanego telewizora. W osobnym wpisie twórcy wyjaśniają, że ograniczyli między innymi animacje roślinności oraz kolor niektórych źdźbeł trawy.

Guerrilla Games apeluje więc, by włączać - o ile to możliwe - specjalne tryby do grania, wyłączyć wszelkie opcje wyostrzające, a także unikać zmian w kontraście czy nasyceniu barw.

Poza tym naprawiono trofeum o kreatywnej nazwie „Ulepszono każdy typ torby” i załatano błędy związane ze zmianą obłożenia przycisków. Skrócono niektóre czasy ładowania, a także kilka bugów, które uniemożliwiały ukończenie gry na 100 procent.

Rozwiązano też kilka problemów z muzyką, lecz głównie zajęto się glitchami w zadaniach. Pełną listę znaleźć można w serwisie Reddit.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze