Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Halo Infinite walczą z cheaterami i obniżą ceny w sklepie

Będzie taniej.

Twórcy Halo Infinite ujawnili plany na nadchodzące tygodnie. Jak napisano, deweloperzy chcą zająć się plagą oszustów, a także zmodyfikować ceny we wbudowanym sklepie.

Jeśli mowa o pierwszej sferze, stosowna aktualizacja powinna pojawić się w przyszłym miesiącu. Nie znamy jednak żadnych szczegółów na temat tego, jak 343 Industries planuje poradzić sobie z cheaterami, którzy coraz częściej uprzykrzają życie - nie tylko na PC, ale przez cross-play także na Xboksach.

Obecnie spore problemy w działaniu ma także popularny tryb Big Team Battle, z potyczkami „12 na 12” graczy. Dość powiedzieć, że w drugiej połowie grudnia ta opcja zabawy była niemal niedostępna, ze względu na ciągłe rozłączanie graczy.

Jak napisano na oficjalnym forum, deweloperzy kładą obecnie największy nacisk właśnie na łatanie BTB, „ze względu na szeroki wpływ na wszystkich graczy”. Dlatego też zmian można oczekiwać jeszcze w tym tygodniu.

„Ale nie chcemy przez to powiedzieć, że inne problemy, jak oszukiwanie czy kłopotliwe rozgrywki rankingowe, nie są ważne. Zależą jednak od innych kwestii i zajmą nieco więcej czasu niż poprawki Big Team Battle, które są już niemal gotowe” - napisano w ubiegłym tygodniu.

Wracając do wspomnianego sklepu, przyszła aktualizacja sprawi między innymi, że gracze będą mogli kupować elementy kosmetyczne osobno - nie tylko w ramach większego i droższego zestawu. Ceny ogólnie powinny też spaść, począwszy już od jutra - obiecał projektant Jerry Hook.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze