Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy gry Alan Wake zapowiedzą nowy projekt w 2013 roku

W sklepie cyfrowym Steam trwa 75% zniżka na pierwsze części.

Remedy Entertainment, studio odpowiedzialne m. in. za Alan Wake i Alan Wake's American Nightmare, poinformowało na Facebooku, że w 2013 roku przekażą światu „świetne wiadomości”.

Informacja zbiega się w czasie z wpisem na Twitterze Sama Lake'a z Remedy: - W 2013 r. w końcu będziemy mogli ujawnić, nad czym cały czas pracujemy. Sam Lake jest autorem scenariuszy do poprzednich gier z serii Alan Wake oraz dwóch pierwszych części Max Payne.

Wiadomość o zdradzeniu planów na przyszły rok towarzyszy przecenie w cyfrowym sklepie Steam o 75% wszystkiego, co dotyczy marki Alan Wake. Do 19:00 polskiego czasu Alan Wake kosztuje ok. 29 zł, a Alan Wake's American Nightmare ok. 15 zł. Obie gry dostępne są w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Obie ukazały się również na Xboksie 360, także po polsku.

W Alan Wake wcielamy się w tytułowego Alana, pisarza. Zamiast pisać, zmuszony jest jednak walczyć z demonami, które porwały jego żonę. Akcję obserwujemy zza pleców bohatera.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze