Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Forza Motorsport 5 obiecują usprawnić system ekonomiczny gry

Obniżki cen aut, zwiększenie wynagrodzeń.

Twórcy z Turn 10 zapowiedzieli, że wprowadzą zmiany w systemie ekonomii w grze Forza Motorsport 5. Poprawki mają wpłynąć na znaczenie mikropłatności i umożliwić graczom łatwiejsze zdobywanie nowych samochodów. Niektórym zaoferowane zostaną też darmowe modele wybranych aut.

Największą zmianą będzie zwiększenie ilości kredytów zarabianych w wyścigach dzięki programowi lojalnościowemu Forza Rewards, który „wynagrodzi użytkowników za granie”. Nagrody z nim związane będzie można odebrać w grudniu.

Ponadto, od piątku do niedzieli - 1 grudnia - wszystkie dostępne w grze samochody zostaną przecenione o połowę.

Poinformowano również, że posiadacze statusu Forza Motorsport 5 VIP otrzymają w ramach „podziękowań” model 2013 Lotus E21, lub - jeżeli posiadają już Lotusa - 1962 Ferrari 250 GTO. Wszyscy, którzy zdążyli kupić dodatek LaFerrari Car Pack otrzymają natomiast LaFerrari bezpośrednio do garażu, nie będą musieli wykupywać auta za kredyty.

Turn 10 sprostowało również informacje dotyczące Limitowanej Edycji gry, wraz z którą oferowano 1250 żetonów. Źródła promocyjne przed premierą podawały, że za tę sumę można kupić dowolny samochód dostępny w Forza 5. Okazało się to jednak nieprawdą, gdyż w produkcji są też auta droższe. W ramach zadośćuczynienia, posiadacze Limitowanej Edycji dostaną dowolny, wybrany samodzielnie samochód.

Oprócz opisanych zmian i prezentów, twórcy wprowadzą też inne poprawki związane z ekonomią gry - nie znamy jeszcze szczegółów na ich temat.

Forza Motorsport 5 zadebiutowała 22 listopada na Xbox One.

Forza Motorsport 5 - Video

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły