Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Fortnite rozważają wprowadzenie do gry opcjonalnego abonamentu

Sugeruje ankieta od Epic Games.
  • Epic Games zastanawia się nad uruchomieniem płatnego abonamentu w Fortnite
  • Subskrypcja gwarantowałaby dostęp do bonusów

Epic Games do użytkowników Fortnite rozesłał ankietę, z której wynika, że deweloperzy rozważają wprowadzenie do gry opcjonalnego abonamentu.

Usługa miałaby zaoferować subskrybentom karnet bojowy (Battle Pass), 1000 V-Bucksów miesięcznie, czyli wirtualnej waluty na zakupy w strzelance, a także wcześniejszy dostęp do paczki składającej się z kostiumu, stylu, przedmiotu typu Back Bling i kilofa.

Ankieta sugeruje, że abonament miałby być sprzedawany za 15,99 dolarów lub 18,99 dolarów miesięcznie (odpowiednio: około 61 zł i 72 zł). Wypełniający kwestionariusz proszeni są o ocenę obu propozycji cenowych oraz samego pomysłu.

Oczywiście poruszenie tematu usługi we wspomnianym badaniu nie oznacza jeszcze, że Fortnite rzeczywiście otrzyma płatną subskrypcję. Faktem jest jednak, że Epic Games bierze taką możliwość pod uwagę.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze