Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy FIFA 22 ulepszyli bramkarzy. Nowa aktualizacja naprawia ponad 60 błędów

Patch na razie dostępny jest tylko na PC.

EA Sports opublikowało na czwartą duża aktualizację FIFA 22. Patch wprowadza szereg poprawek, choć na razie dostępny jest tylko na PC - na konsole trafi w późniejszym terminie.

Deweloperzy udoskonalili między innymi bramkarzy - teraz obronią lepiej strzały wymierzone blisko nich, w tym między kolana a głowę. Nie dojdzie już też do sytuacji, kiedy nie chwytają piłek, których powinni sięgnąć, gdyby się odpowiednio rzucili.

Trudniej jest również zdobyć gola, gdy golkiper znajduje się blisko jednego ze słupków bramki - twórcy zredukowali bowiem w takich przypadkach wspomaganie strzałów.

Zmodyfikowano też inne elementy gry. Przykładowo mocne podania są częściej przechwytywane przez zawodników znajdujących się na drodze piłki. Poprawiono także animacje dryblingu i rzuty rożne - w tych ostatnich ulepszono krycie przez piłkarzy sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Poza tym dodano lub odświeżono wizerunki 124 sportowców oraz wprowadzono dwa nowe stadiony dla ulicznego trybu Volta. W sumie aktualizacja usuwa łącznie ponad 60 różnorodnych błędów i usterek.

Pełna lista zmian i ulepszeń, które implementuje patch, dostępna jest na oficjalnym forum EA.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły