Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Elden Ring zapowiadają kolejne dodatki. „Mamy jeszcze kilka pomysłów”

Nie tylko Koloseum.

Wygląda na to, że Elden Ring - tegoroczny zwycięzca kategorii Gry Roku - doczeka się kolejnych rozszerzeń. Twórcy zdradzili, że mają w zanadrzu kilka pomysłów na rozbudowę tytułu.

Fani produkcji studia FromSoftware otrzymali dziś sporo powodów do radości. Choć obsypany nagrodami Elden Ring nie doczekał się oficjalnej zapowiedzi nowego DLC, twórcy postanowili uchylić graczom rąbka tajemnicy odnośnie potencjalnych planów na rozwój gry.

- Co do Elden Ringa, mamy jeszcze kilka pomysłów, które chcielibyśmy dodać do gry - mówił Hidetaka Miyazaki, reżyser tytułu, po odebraniu nagrody. - A zwycięstwo w kategorii Gry Roku jeszcze bardziej nas podbudowało.

Twórca wyznał również, że okres produkcji nie był dla studia łatwym czasem. - W pracy nad grą mierzyliśmy się z wieloma trudnościami, dlatego jako reżyser czuję tym większą ulgę. Miyazaki przyznał także, że dzięki trudnym przeżyciom, studio jest gotowe na tworzenie jeszcze bardziej interesujących produkcji.

Większość poprzednich tytułów studia FromSoftware otrzymała z czasem fabularne rozszerzenia, w przypadku Elden Ringa nie powinno być więc inaczej. Warto wspomnieć, że zaledwie kilka dni temu zadebiutowała darmowa aktualizacja, dodająca do gry Koloseum, w którym gracze mogą toczyć pojedynki PvP.

Dzieło studia FromSoftware nie było bynajmniej jedynym tytułem, który doceniono dzisiejszej nocy. Sporo statuetek zebrał także God of War Ragnarok, a kategorię gier niezależnych zdecydowanie podbiło Stray. Na imprezie pojawiła się również masa zapowiedzi i nowych zwiastunów, które przedstawiliśmy w tym zbiorczym artykule.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze