Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Dying Light promują jedną z fanowskich map

Harran The Ride już dostępne w Warsztacie Steam.

Deweloperzy z Techlandu postanowili polecić wszystkim posiadaczom Dying Light - w wersji komputerowej - nową mapę stworzoną przez fana. Bezpłatne Harran The Ride jest dostępne w Warsztacie Steam.

Krótka przygoda pozwala przejechać się kolejką w parku rozrywki, oczywiście w otoczeniu hord zainfekowanych mutantów. Liniowa jazda to jednak nie wszystko, bohater opuszcza też wagonik i walczy z wrogami w tradycyjny sposób.

Twórca mapy przygotował samodzielnie cut-scenki, nowe przedmioty oraz animacje.

- Byliśmy naprawdę pod wrażeniem jakości tej mapy i umiejętności twórcy - powiedział producent Tymon Smektała. - Są tu scenki przerywnikowe, dodatkowe bronie, głosy postaci, znajdźki i wszystko czego można oczekiwać po normalnym DLC. Ma nawet własny zwiastun.

- Trudno było nam uwierzyć, że to dzieło jednej osoby. Po prostu musieliśmy się tym z wami podzielić - dodał deweloper.

Dying Light zadebiutowało na początku roku na PC, PS4 i Xbox One. Modyfikacje i fanowskie mapy dostępne są jednak wyłącznie na komputerach.

Już 9 lutego ukaże się największy dodatek do gry zatytułowany The Following. Będzie dostępny także jako samodzielna produkcja. Najważniejszą nowością będzie obecność pojazdów i zmiana lokacji na obszary wiejskie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze