Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Dreams zatrudnią utalentowanych członków społeczności gry

By pomogli w tworzeniu nowej zawartości.

Media Molecule, studio odpowiedzialne za Dreams, chce współpracować z niewielkimi zespołami złożonymi z utalentowanych członków społeczności, by stworzyć więcej zawartości do gry.

Możliwość składania wniosków ruszy już niebawem. Deweloperzy bezwzględnie wymagają doświadczenia w kreowaniu przygód w Dreams, ale pozostałe umiejętności również są mile widziane.

„Czy jesteś niewielkim deweloperem szukającym czegoś większego albo projektu, który sfinansuje twój kolejny pomysł? To nie jest zwykły outsourcing, to bardziej szukanie zespołów, które chcą z nami współpracować” - napisało Media Molecule w ogłoszeniu na stronie.

Dreams jest obecnie dostępne na PlayStation 4 w fazie wczesnego dostępu - pełna wersja ma zadebiutować przed końcem roku i zaoferuje więcej zawartości przygotowanej przez deweloperów.

Użytkownicy stworzyli do tej pory wiele różnorodnych projektów. Widzieliśmy chociażby odtworzone Final Fantasy 7, remake pierwszego Metal Gear Solid, grę o Laboratorium Dextera czy nowe przygody Crasha Bandicoota.

Źródło: Media Molecule

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze