Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Days Gons tworzą otwarty świat z elementami multiplayer

Studio Bend ma też nowe logo.

Studio Bend - twórcy Days Gone - rozpoczynają nowy rozdział działalności. Firma zmienia logo i zapowiada, że pracuje nad nową grą otwartym światem i elementami multiplayer.

W długim wpisie na oficjalnym blogu PlayStation zasłużony zespół z Oregonu wspomina bogatą przeszłość, obejmującą trzy dekady działalności, podczas których przygotowano między innymi serię Syphon Filter.

Nie obyło się bez sekcji traktującej o przyszłości. „Jako część rodziny PlayStation Studios, obiecujemy dalsze oferowanie wysokiej jakości wrażeń, zostających z wami na długi czas” - napisano.

„Dzisiaj z podekscytowaniem możemy podzielić się pierwszymi informacjami na temat naszego obecnego projektu. Rozwijamy nową licencję, która uwzględnia multiplayer i bazuje na systemach otwartego świata z Days Gone, ale oferuje całkiem nowy świat” - czytamy na blogu.

Poza tym nie znamy żadnych innych szczegółów. O elementach wieloosobowych w nowej grze Sony Bend mówiło się w ubiegłym roku, gdy detal ujawniły ogłoszenia o pracę.

Ogólnie rzecz ujmując, żaden z elementów zapowiedzi nie jest nowością. Szef PlayStation Studios, Hermen Hulst, już rok temu ujawnił także, że deweloperzy „wykorzystują skomplikowane systemy otwartego świata opracowane na potrzeby Days Gone”.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze