Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Crysis 4 wzmacniają szeregi. Do zespołu dołączył reżyser Hitmana 3

Na wysokim stanowisku.

Studio Crytek wzmacnia zespół odpowiedzialny za kolejną odsłonę serii Crysis. Do ekipy dołączył reżyser Hitmana 3.

Mowa o Mattiasie Engströmie, który opuścił szeregi duńskiego IO Interactive, by przejść do niemieckiej firmy. Z wpisu opublikowanego na oficjalnym Twitterze wspomnianego cyklu strzelanek wynika, że deweloper zajmie podobną pozycję - reżysera.

W kolejnej wiadomości Crytek zachęcił do aplikowania na inne stanowiska. Studio poszukuje między innymi osób związanych z warstwą graficzną, projektowaniem oraz programowaniem. Nowi pracownicy zajmowaliby się oczywiście Crysis 4 (nazwa robocza).

Szczegóły na temat projektu nie są znane - wiadomo jedynie, że znajduje się na wczesnym etapie rozwoju. Nie jest więc jasne, czy gra będzie kontynuacją poprzednich części czy próbą zresetowania cyklu.

Zatrudnienie reżysera Hitmana 3 do prac nad strzelanką może wydawać się intrygujące. Niewykluczone, że deweloper zadba o większą swobodę na poszczególnych planszach - produkcje o Agencie 47 słynęły bowiem z możliwości realizowania zadań na wiele sposobów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze