Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Crackdown 2 pracują nad demem technologicznym nowej strzelanki - raport

60 FPS, 1080p i Kinect 2.0.

Ruffian Games pracuje nad demem technologicznym strzelanki FPS dla Microsoft Studios - ujawnia profil jednego z pracowników w serwisie społecznościowym LinkedIn.

Duncan Harrison, główny programista studia przyznaje w swojej biografii, że od marca 2013 roku nadzoruje prace techniczne nad demem. Za cele postawiono podobno „rozgrywkę przy płynnych 60 klatkach na sekundę, w 1080p, podczas korzystania z możliwości Kinecta 2.0” (dzięki, Lifelower).

W okresie od listopada 2012 roku do marca 2013 r. deweloper zajmował się także „nieogłoszonym projektem nowej generacji na silniku Unreal Engine 4”, jako główny programista. Możliwe, że mowa o tej samej grze, zmieniło się jedynie stanowisko.

Ruffian Games to młode studio, założone w Szkocji w 2008 roku. Ich pierwszy i jak na razie jedyny tytuł to Crackdown 2 - strzelanka z otwartym światem, wydana w 2010 roku tylko na Xboksa 360.

- Szukamy odpowiedniego zespołu - mówił w sierpniu na temat Crackdown 3 Phil Spencer z Microsoftu. - Chcemy się upewnić, że za pracami stoi odpowiednia osoba. W grze można było odczuć brytyjskie korzenie. Myślę, że to ważny element serii.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze