Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy American Truck Simulator prezentują DLC z Nowym Meksykiem

Opublikowano trailer.

Deweloperzy ze studia SCS Software przygotowali nowy trailer dla DLC do American Truck Simulator, prezentując krajobrazy wprowadzane w rozszerzeniu ze stanem Nowy Meksyk.

„Wraz ze szlifowaniem szczegółów i kończeniem prac nad dodatkiem musimy sfinalizować przeróżne materiały marketingowe i promocyjne, w ramach przygotowań do premiery” - napisano na oficjalnym blogu.

Jest i rakieta

„Jednym z kluczowych elementów promocji jest trailer. Pracowaliśmy nad nim przez ostatnie kilka dni i dzisiaj jesteśmy zadowoleni z rezultatów”.

Nie podano konkretnej premiery rozszerzenia.

Wraz z debiutem zapowiedzianego w lutym Nowego Meksyku, American Truck Simulator będzie obejmował cztery stany, w tym także Kalifornię, Newadę oraz Arizonę.

Najnowsze tereny - jak można się domyślać - stawiają na pustynne krajobrazy i miasteczka rodem z westernów. Jest nawet spalony samochód na poboczu i katastrofa awionetki.

Spodziewamy się także, że deweloperzy nie zapomną o kamperze z serialu „Breaking Bad” w ramach żartu.

Skromny zakres mapy był jednym z częściej krytykowanych elementów po premierze American Truck Simulator w 2016 roku. Twórcy przygotowali także aktualizację, która zwiększyła skalę świata - z 1:35 na 1:20.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze