Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórca Tekken 7 nie jest zadowolony z krytyki nowej bohaterki

Lucky Chloe niedostępna w USA?

Katsuhiro Harada, główny deweloper serii Tekken, odpowiedział na negatywne reakcje związane z ogłoszeniem nowej postaci.

Lucky Chloe

Wczoraj informowaliśmy, że roztańczona wielbicielka kolorowych kocich kostiumów - Lucky Chloe - pojawi się w Tekken 7. Przyjęcie widomości przez fanów było jednak mieszane. Część graczy sugerowała, że wygląd jest mało oryginalny, inni wskazywali, że jest zgodny z duchem cyklu.

Reakcję Harady wywołał temat na forum dyskusyjnym NeoGAF, wskazany przez jednego z użytkowników serwisu Twitter, który zasugerował, że „fani na Zachodzie nie są zadowoleni”.

„To jedyne zachodnie forum? Witaj, mały świecie. Zrobię dla was mięśniaka i skinheada” - napisał wyraźnie niepocieszony deweloper. „Pamiętajcie: powiedziałem, że będzie więcej nowych postaci, a ona jest jedną z nich.”

Następnie Harada zasugerował, że Chloe może wcale nie pojawić się w wersji przeznaczonej na rynek amerykański, skoro wywołuje tak negatywne reakcje.

„Ta postać jest na wyłączność dla Azji i Europy. Powiem raz jeszcze: mamy więcej postaci dla TK7. To tylko jedna z nich, na wyłączność dla danego regionu. U was się nie pojawi.”

Producent podał przykład innego wojownika, który ma być umięśnionym skinheadem z potężnym atakiem. „Nie podoba mi się ten pomysł, ale skoro macie takie potrzeby” - napisał.

Jeden z fanów zapytał, czy deweloper przypadkiem nie żartuje, mówiąc o usunięciu Chloe w USA. Ten jednak zaprzeczył.

„Nigdy nie żartuję. Nie potrzebujecie = nie publikujemy. Potrzebujecie = publikujemy. To wszystko.”

Tekken 7 ukaże się w Japonii w przyszłym roku. Data premiery na rynku europejskim pozostaje nieznana.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze