Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórca Rayman Legends jest „wkurzony” opóźnieniem premiery

Obwinia „facetów w garniturach”.

Były pracownik Ubisoftu wyraził swoje niezadowolenie z decyzji o przesunięciu premiery Rayman Legends na wrzesień tego roku. Twierdzi, że wersja na Wii U była już gotowa, a winę ponoszą „faceci w garniturach”.

„Jeśli jesteście wkurzeni, postawcie się w mojej sytuacji” - pisze były pracownik Ubisoftu, ukrywający się pod pseudonimem Zeta69. „Pracowaliśmy po godzinach praktycznie od maja, przygotowując się na E3, a potem tworzyliśmy nowe demo co miesiąc (Gamescom, prezentacja Wii U, sklepy, eShop, itd.), jednocześnie starając się dokończyć prace nad samą grą.”

Materiał wideo z Rayman Legends

„Dla nas oznacza to, że na marne poszło sześć miesięcy, podczas których nie mieliśmy nawet czasu, by spotkać się z rodziną. Uwierzcie, wiadomość o przesunięciu premiery była trudna do przełknięcia” - dodaje Zeta69.

Tymczasem francuski wydawca wystosował oświadczenie dla serwisu Digital Spy, w którym stwierdza, że przesunięcie daty premiery jest związane z chęcią wydania gry równocześnie na wszystkich platformach.

Podczas ostatniej konferencji dla inwestorów Ubisoft poinformował, że data premiery Rayman Legends została przełożona z 26 lutego na wrzesień tego roku. Gra ukaże się także na Xboksie 360 i PlayStation 3. Pierwotnie zakładano jedynie wydanie wersji Wii U.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze